NOVINKY

arr3Chřipková epidemie kulminuje - nepodceňujte ji a konzumujte co nejvíce vitamínů a antioxidantůLetošní počasí, se svými výkyvy teplot kolem nuly, obzvlášť přeje šíření virových a respiračních... arr3PF 2020Vážení věrní zákazníci! Děkujeme  Vám za pravidelné objednávky v minulém roce a budeme se těšit...

ZBOŽÍ V AKCIChřipková epidemie kulminuje - nepodceňujte ji a konzumujte co nejvíce vitamínů a antioxidantů

Letošní počasí, se svými výkyvy teplot kolem nuly, obzvlášť přeje šíření virových a respiračních onemocnění. Zimní období vrcholí a organismus již od podzima spotřeboval všechny své zásoby vitamínů, které si nahromadil konzumací ovoce a zeleniny v době jejich dostatku. Rychlené nebo uměle dozrávané ovoce a zelenina ze supermarketu nemá v zimním období zdaleka takovou nutriční hodnotu, jako potraviny sklízené v době svého přirozeného vegetačního období.

Ne každý si mohl vytvořit vlastní zásoby ovoce a zeleniny z vlastní zahrady na celou zimu. Na vesnici je to poměrně jednodušší, maminky a babičky během podzimní sezóny zavařují do zásoby džemy a povidla, připravují různá leča, zamrazují zeleninu a ovoce nebo suší švestky, jablka a hrušky. Každá rodina si může do sklepa uskladnit dostatečnou zásobu kysaného zelí nebo poctivých "kvašáků" - kysaných okurek bez konzervantů. Všechny vlastní výpěstky jsou tak zdrojem potřebných minerálů a vitamínů a všichni členové rodiny je mohou průběžně využívat během zimního období. Běžná rodina ve městě  však tuto možnost bohužel většinou nemá a musí se spoléhat na nákup v prodejnách.

Jak se chránit před virovým onemocněním? Včasné očkování většinou pomůže jen malému procentu lidí, protože příroda je vždy rychlejší než výzkum a výroba funkčních vakcín působících na poslední mutace virů.

 

Je to jednoduché, dbejte na svou vlastní životosprávu a posilujte svůj imunitní systém. Snažte se konzumovat co nejvice vlastních zdrojů ovoce a zeleniny, případně do denního jídelníčku zařazujte jejich alternativu formou ovocných nebo zeleninových šťáv, protlaků nebo sušeného ovoce. Zároveň choďte často na procházky nebo sportujte na čerstvém vzduchu, oblékejte se přiměřeně danému počasí, abyste se nepotili a ani neprostydli. V rámci možností se otužujte pravidelným saunováním, kdo nemá tuto možnost, určitě si vystačí s pravidelnou krátkou studenou sprchou. Rychle zjistíte, že tímto pravidelným režimem ušetříte spoustu peněz za léky a hlavně si nebudete komplikovat život neustálým kašláním, smrkáním a běháním po lékárnách.

Naši pravidelní zákazníci již dobře vědí, že naše výrobky jim při pravidelné konzumaci dodávají potřebné antioxidanty, minerály a vitamíny. Svědčí o tom i naše statistiky, kdy více než 90% zákazníků využije registraci a při následných nákupech získávají věrnostní slevu na každý nákup.

Pokud jste se stále ještě nerozhodli, vyzkoušejte arónii právě teď! Sami se přesvědčíte, že přátelstvím s arónií je život v době virových nákaz mnohem příjemnější a veselejší.

Je lepší jednou vyzkoušet, než desetkrát od druhého uslyšet, že si arónie právem zaslouží svůj akviziční slogan - "Každý den, trochu arónie!"

 

OWZiMW