NOVINKY

arr3NOVÁ VZORKOVNA S OBCHODNÍ KANCELÁŘÍ V PROVOZU OD 10.10.2016Otevřeli jsme pro Vás  nové prostory kanceláře a velkoobchodní vzorkovny s výrobky nejen z arónie,... arr3NOVÉ PROSTORY VELKOOBCHODNÍHO SKLADUVážení zákazníci! Od 1.9.2015 jsme plně přemístili náš sklad do nových prostor v Krkonošské...


NOVÁ VZORKOVNA S OBCHODNÍ KANCELÁŘÍ V PROVOZU OD 10.10.2016

Otevřeli jsme pro Vás  nové prostory kanceláře a velkoobchodní vzorkovny s výrobky nejen z arónie, kde si můžete osobně prohlédnout celý náš sortiment a nechat si vyložit vše co by Vás  o našem sortimentu zajímalo.  Na místě můžete ochutnat čistou šťávu, sušené plody, džemy, abyste nekupovali "zajíce v pytli" a přesvědčili se o vysoké kvalitě výrobků. Nabídneme Vám k prodeji rozlévané nápoje z našeho sortimentu - přímo lisované šťávy,  čaj, vína, svařené víno nebo bio likéry z arónie, rakytníku, granátového jablka.  Můžete si  u nás posedět třeba u šálku čaje nebo u sklenky vína.

Součástí vzorkovny je VINOTÉKA rodinného vinařství "Radocha" z Čejkovic. Nabízíme kvalitní jakostní vína s přívlastkem od mladého a perspektivního vinaře, který si získává stále mnoho nových obdivovatelů a příznivců. Desítky ocenění z vinařských výstav v posledních letech hovoří za své! Zajišťujeme velkoobchodní distribuci pro hotely a penziony v našem regionu, stejně tak i maloobchodní prodej s ochutnávkou přímo na místě v naší vzorkovně.

Naleznete nás v centru Tanvaldu na adrese našeho stávajícího velkoobchodního skladu Krkonošská 590 (naproti parkovišti u České spořitelny) na hlavní silnici od Prahy na Harrachov, telefon +420 723 516 410. Pokud pojedete lyžovat do Jizerek nebo do Krkonoš, využijte svou cestu ke krátké zastávce u nás. Držitelům karty "Jizerky Card" poskytujeme slevu - 10% na každý nákup (slevy se nesčítají s jinými obratovými slevami).  Naši zaregistrovaní zákazníci nakupují vždy při osobní návštěvě za internetové ceny a mají navíc další slevu -3%. Jsou jim zachovány i všechny věrnostní a obratové ceny, kterých dosáhli za poslední dva roky na našich e-shopech.

Vzorkovna funguje zároveň jako výdejní místo pro objednávky prostřednictvím našich e-shopů  www.AroniaOriginal.cz a www.Aronka.cz (při výběru dopravy "osobní odběr"). Neplatíte tedy za dopravné a balné.

Sortiment se průběžně rozšiřuje i o vybrané a kvalitní zboží od jiných dodavatelů. Nově u nás naleznete prémiové přímo  lisované šťávy "7 Leben" (7 životů), přes 50 druhů prémiových výrobků z rakytníku z německé rodinné farmy "Christine Berger" (Sandokan), exkluzivní přímo lisované šťávy "Grante" s granátových jablek z Ázerbájdžánu, bezlepkové instantní Zdravé snídaně od Obezinu, a další... Neváhejte se tedy při návštěvě svěřit, co byste u nás rádi pravidelně nakupovali. Kompletní sortiment s aktuální dostupností zboží naleznete na www.Aronka.cz.

V PRODEJI : Jako oficiální obchodní partner od roku 2013 nabízíme 100% mošty bez konzervantů "OVOCŇÁK" v rodinném balení ve třílitrovych kartonech s vyčepním ventilem, dětská pitíčka a přesnídávky. Na objednávku zajišťujeme velkoobchodní dodávky v našem regionu pro školní a zdravotnická zařízení, pro jídelny  a prodejny se zdravou výživou, i dodávky koncovým zákazníkům. Na objednávky od 600 Kč - rozvoz v Liberci a Jablonci nad Nisou Zdarma.

............................................Ovocňák Logo

......................Ovocňák sortiment

Těšíme se na Vaši návštěvu - přijďte si posedět.

Provozní doba: Po - Pá   12,00 - 16,00 hod. (po předchozí telefonické dohodě možno i 8,00 - 12,00 hod.)

So, Ne          Zavřeno

 

H 4 H, s.r.o.

Tanvald

 

ZTdkNjA