NOVINKY

arr3NOVÁ VZORKOVNA S OBCHODNÍ KANCELÁŘÍ V PROVOZU OD 10.10.2016Otevřeli jsme pro Vás  nové prostory kanceláře a velkoobchodní vzorkovny s výrobky nejen z arónie,... arr3NOVÉ PROSTORY VELKOOBCHODNÍHO SKLADUVážení zákazníci! Od 1.9.2015 jsme plně přemístili náš sklad do nových prostor v Krkonošské...

ZBOŽÍ V AKCINOVÉ PROSTORY VELKOOBCHODNÍHO SKLADU

Vážení zákazníci!

Od 1.9.2015 jsme plně přemístili náš sklad do nových prostor v Krkonošské silnici. Nová adresa skladu je Krkonošská 590, 468 41 Tanvald. Telefon se nemění.

Sklad se nachází v přízemí bývalé velkoprodejny Špičák v Tanvaldu na hlavním tahu Praha - Harrachov. V případě, že byste si chtěli objednané zboží vyzvednout osobně, prosíme vždy předem avizovat příjezd telefonicky. Vchod do skladu je ze dvora z pravé strany OD Špičák přímo z Krkonošské ulice. Vyzvednutí zboží je možné po předchozí úhradě bankovním převodem od pondělí do pátku mezi 9,00 až 15,30 hod.. Úhradu převodem preferujeme z důvodu připravovaného nového zákona o registračních pokladnách od ledna 2016. Hotovostní operace na velkoobchodním skladu nebudeme z tohoto důvodu s největší pravděpodobností zavádět. Během příštího roku zprovozníme pro maloobchodní prodej vlastní vzorkovnu s obchodní kanceláří, kde bude možné provádět běžné platební operace v souvislosti s připravovanou EET.

Budeme se těšit na vaši návštěvu.

 

Zjg4ODA3